Deelnemers

De volgende personen en organisaties hebben al toegezegd mee te werken aan het programma op vrijdag- en zaterdagmiddagen.

 

*Anton Pauw, stadsorganist  samen met  Rik Mbengue , autodidact organist  met 2 orgels samen-  improvisaties  

> > 11, 12 oktober en 15 november om 15.30 en 16.15 uur

*Adva Tas – zangeres, docente en organisatie muziekschool Hart met  “Psyche- the soul’s journey “

>  > 15 ,16, 22 en 23 november 16.00 uur

*Anton Pauw – orgel met uitvoering H. Gorécki : O Dominum Nostra samen met mezzosopraan Elena Cornelisse- Syssojëva

> > 25 oktober 13.30 en 15.00 u

*Rien Donkersloot – stads carillonspeler  en organist

>>

*Tom de Haan – stadsdominee en inspirator.

> > Met zondagdienst op 22 oktober en namen gedachtenis zondag op 3 november

*Vinylfestival optreden in kerstkapel met  ""soundscape of vinyl  bezielde oude muziek""

> >   28 september  15.00 -16.30

*Matt Lynch -docent en regisseur International School Amsterdam, met regie -  Performance “Psyche- the soul’s journey “ i.s.m. Mirsa Adami -pianiste en Adva Tas – zangeres,  10-15 amateur zangers 

>  > 15 ,16, 22 en 23 november 16.00 uur

*René Nieuwint  -dirigent en zanger met  spreekstem  voor  "Kooi van Licht "

>> 

*Muziekschool Haarlem Hart – met diverse leerlingen ensemble optredens, o.a.  Sholem met Bob Kanne dirigent en hoorn solo .

> > 7   december bij middag broodbank / advent

*Anne van Delft -Verhalenverteller met  " Ik luister en vraag waar ben je ? "

>>

*Connie Rosier – levensverhalen & coaching met gesprekken begeleiden met  "Ik zit en wacht in de boot van wol ".

>>

*Eva Durlacher – Beeldend kunstenaar, meditatie docent en coach  3 workshops verhalen en beeld reacties op expositie van bezoekers

>>

*Christa Anbeek – theologe en hoogleraar met dialoogspel "tussen zon en maan", over ervaringen van chaos en schoonheid 

>>

*Tamarah Benima – liberaal rabbijn, journaliste, columniste, vertaalster met  Installatie "7 zuilen en stilte"

>>

*Joshua Baumgarten – dichter en spoken-wordartiest met gedichten & spoken word

>>

*Beate Loonstra -harpiste met improvisaties op gedachtenisdag i.s.m. Tom de Haan

> >  3 november middag 

*Hein Pijnenburg - klarinettist en - Wereldmuziekschool Haarlem -met ensemble optredens

>  > 7 of 14 december middag  bij broodbank/advent

*Arie Jan van der Schaaf -Diaconie met broodbank

> >  7 en 14 december

*Karel Winterink -Uitvaarten – met performance op Allerheiligen en Allerzielen met Orgel improvisaties van Anton Pauw  en Rik Mbengue

> > 1 en 2 november om 17.15 -18.15

*Jawa Manla -  Arabische zang en Ud en Elif Canfezá Gündüz -Kemenche met speciaal optreden

> >  2 november om 15.30 en 16.15 uur

*Olga Svarga – dirigente en zangeres met A capella koor Makivka (Oekraine) - speciaal programma rond Allerzielen en geboorte

> >  2  en 30 november om 15.00 en 16.00 uur

*Gerrie Meijers – pianiste en Marina Besselink  zangeres met "de Tijd "

> > 8  november om 15.00 en 16.00 uur

*Wereld kindertheater -produktiegroep 14+  met improvisatie ontmoetingen thema kwetsbaarheid

>>

*Jeugdkoor Spaarne - dirigente Marina Besselink – met uitvoering afgestemd op expositie en de 4 elementen > aarde , water, vuur en lucht 

> > 16 november 12.00 en 13.00 uur

*Danshuis Haarlem- Haya Maëla - productiegroep , try out "de herberg" basis gedicht J. Rumi

> >  6 of 7 december

*Maya Fridman -celliste , componiste met cello / zang - Improvisatie met eigen werk

>>

*Giulia Bijvoet  - logopediste, musicus klankschalen en zang met "klankreis"

> > 11  oktober 13.15 en 14.30 uur en 12 oktober 11.00  en 12.00 uur

*La Voz Humana - kwartet renaissance/vroege Barok/Sefardisch Met speciaal afgestemd programma

>>

*Antje de Wit – dirigente , docent en kamerkoor Les Moucherons  met "resonans stemmingen"

>  14 december 12.00 en 13.00 uur

* Alma duo - Nathalie  zang en Svetlana piano en zang met speciaal programma rond expositie.

>  > 4 oktober 13.30 en 14.30 uur

* Matthijs Wils - danser, rondleider en spreker/zanger met diverse korte solo en duet optredens o.a. met Gerrie Meijers en Giulia Bijvoet, e.a.

>>

* Birgit Daamen, beeldend kunstenares /docent, viltwerken voor wie wil op enkele woensdag en zaterdagmiddagen

>>

 

* optie El Compas Argentijnse Tango i.s.m Martin de Ruiter bandoneón musicus in "Ontmoetingen"

* optie Joost Verhagen muzikant en journalist 

* optie Tjebbe Broek met dans en zang > met Tablao 

* optie theater met Paula de Lima

* optie  Emirhan Tuga ensemble Ramo Ramo met Klezmer / balkan programma

 

Contacten met organisaties: o.a. Stem in de stad, Haarlem4Ukraine, Razom, Verhalenhuis Noord, Goudmakers Haarlem Oost, COA -boot Spaarne, Buurts, enkele basisscholen, Kennemerhart -Schoterhof, Stichting Nabestaandenzorg, Vrienden van de Bavo, Falco Bloemendal, Haarlem marketing, Wagenhof makelaars, Razom  stichting Rebub voor jongeren, stichting Bretels, BoerBos en de grondgedachte (& schapen), C en K Landschapsbeheer Maarsbergen

Bijdragen van allerlei jonge tot en met oudere Haarlemmers vanuit verschillende windstreken met een kleiobject. Deze reizen mee gedurende de manifestatie op de stroomlijn van kerkstoelen.

 

Voorlopig verkregen ondersteuning van het Nutsfonds Haarlem, het Ruigrok fonds, Kerk en Wereld, particulieren en de protestantse gemeente Haarlem centrum.

Bootrij van stoelen, 7 zuilen voor woorden, Spaarne jeugdkoor repetitie